Suchorzewko – Śmiertelne potrącenie.

Wczoraj około godziny 16.30 w miejscowości Suchorzewko doszło do potrącenia 7 letniej dziewczynki. Dziecko w wyniku odniesionych obrażeń zginęło na miejscu.

Do wypadku doszło na  drodze gminnej prowadzącej z Ruska do Borzęciczek, w miejscowości Suchorzewko. 7 letnia dziewczynka, mieszkanka Suchorzewka wychodząc zza autobusu przewożącego dzieci na drogę, została potrącona przez samochód dostawczy marki Peugeot, którym kierował  37 letni mieszkaniec Kliszkowic.  Jak ustalili na miejscu wypadku policjanci, do potrącenia doszło w momencie, gdy kierujący peugeotem podjął manewr wyprzedzenia autobusu.  Dziecko wracało z dodatkowych zajęć poza lekcyjnych. W skutek odniesionych obrażeń dziewczynka poniosła śmierć na miejscu. Zarówno kierowca autobusu, 62 letni mieszkaniec gminy Jaraczewo, jak i kierujący peugeotem byli trzeźwi – informuje sierż. sztab. Agnieszka Zaworska rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jarocinie.

1 2 3 4 5 6 7

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s