Jarocin – Zderzenie Motocyklisty z Samochodem Osobowym

Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenie motocyklu z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu ulicy Warcianej i Folwarcznej w Jarocinie.

Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu zadysponował 2 zastępy straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce wypadku teren objęte działaniami zabezpieczono i oświetlono. W wyniku wypadku 1 osoba odniosła obrażenia. Ratownicy do czasu przybycia ZRM udzielali kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej poszkodowanemu (zabezpieczono krwawienie opatrunkiem jałowym, założono kołnierz ortopedyczny, ułożono na noszach ortopedycznych, zabezpieczono „folia życia”). Po przybyciu ZRM poszkodowanego przetransportowano karetką do SOR w Jarocinie. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez Policję z jezdni zmieciono pozostałości rozbitego pojazdu. Miejsce objęte działaniami wraz z motorowerem przekazano Policji. W czasie prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo – informuje portal mł. asp. Bartosz Porażewski Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie

Kierująca samochodem osobowym oddaliła się z miejsca zdarzenia lecz po kilkudziesięciu minutach powróciła na miejsce wypadku. Dochodzenie w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie. Działania na miejscu wypadku trwały około półtorej godziny. W tym czasie ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Siły i Środki na Miejscu Zdarzenia:

451[P]40 SLRt Renatul Mascott – JRG Jarocin

459[P]22 GBA 2,5/16 Man TGM 13.280 – OSP KSRG Jarocin

U459 Opel Astra II – KPP Jarocin

Pogotowie Ratunkowe

1 2 3 8 7 6 5 4

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s