Poza Powiatem: Miąskowo – Śmiertelne zderzenie 5 samochodów.

Wczoraj (14.06.2014) Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 11 z droga krajowa nr 15 w miejscowości Miąskowo (pow. Średzki gm. Krzykosy) doszło do śmiertelnego zderzenia 4 samochodów osobowym oraz 1 samochodu ciężarowego.

Około godziny 17 otrzymaliśmy informacje o zdarzenia drogowym na wysokości skrzyżowania drogi krajowej nr.11 i drogi krajowej nr.15 na wysokości miejscowości Miąskowo.  Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że zderzyło się 5 pojazdów. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 67 – letni kierowca samochody osobowego Toyota Carina mieszkaniec powiatu Poznańskiego a dwie kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala w Środzie Wielkopolskiej ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W zdarzeniu również brało udział BMW X5, Mazda, Fiat Ducato oraz samochód ciężarowy Volvo. W samochodzie ciężarowym przewożone były odpady zwierzęciem. Na szczęście nie doszło do rozlania się ładunku. Ze wstępnych ustaleń wynika ze kierujący samochodem ciężarowym uderzył w wyjeżdzający z drogi krajowej nr 15 samochodów osobowy Toyota Carina. Poinformowała portal sierż. sztab. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowy KPP w Środzie Wielkopolskiej.

W czasie prowadzonych działań droga katowicka była całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu zdarzenia pracowali Strażacy, Policjanci z wydziału kryminalnego, policjanci prewencji, technicy kryminalistyczni prokurator, lekarz medycyny sądowej.

Siły i Środki na Miejscu Zdarzenia:

611[P]40 SRt Star/ Man 8.157 – JRG Środa Wielkopolska

611[P]90 SLOp Mitsubishi L200 – JRG Środa Wielkopolska

619[P]03 GBA 2.5/16 Star/Man 12.157 – OSP KSRG Krzykosy

619[P]04 GBA 2.5/16 Star 244 – OSP KSRG Pięczkowo

U880 Opel Vectra C – KPP Środa Wielkopolska

U885 VW Passat – KPP Środa Wielkopolska

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s