Bachorzew – Zderzenie samochodów na drodze wojewódzkiej

Wczoraj (14.11.2016r.) około godziny 7.30 Na drodze wojewódzkiej doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej policję oraz pogotowie ratunkowe.

W zdarzeniu drogowym udział brały dwa samochody osobowe oraz samochód ciężarowy z naczepą. Kierujący samochodem ciężarowym na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze wpadł w poślizg oraz zjechał do przydrożnego rowu. Jadąca za nim Kią Cee`d nie wyhamowała i uderzyła w tył naczepy, która stanęła w poprzek drogi. Natomiast z przeciwnego kierunku jechał Nissan Micra, którego kierująca widząc, co się dzieje na drodze chcąc uniknąć zderzenia zjechała w pole. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Kierowcę ciężarówki, jako sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym.

Po dojeździe zastępów zabezpieczono miejsce zdarzenia a w rozbitych pojazdach rozłączono akumulatory. Kierującemu Mercedesem udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Działania na miejscu zdarzenia trwały około 3 godzin. W tym czasie ruch na drodze wojewódzkiej 443 był wstrzymany a policja zorganizowała objazdy przez okoliczne miejscowości.

Siły i Środki na Miejscu Zdarzenia:

451[P]40 SLRt Renault Mascott – JRG Jarocin

457[P]22 GBA 2,5/16 Star 244 – OSP Wilkowyja

Zespół Ratownictwa Medycznego Jarocin

Policja Jarocin

Pomoc Drogowa

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s