Brzostów – Dachowanie Opla kierujący nietrzeźwy

Wczoraj (26.12.2016) około godziny 21 służ by zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr.12 w miejscowości Brzostów. Na miejsce zdarzenia skierowano dwa zastępy straży pożarnej oraz policję.

Podczas wykonywania czynności na miejscu kolizji i rozmowy z kierującym, 44-letnim mieszkańcem gminy Jarocin,   mundurowi zaczęli podejrzewać, ze może on być pod wpływem alkoholu. Ich podejrzenia potwierdziło przeprowadzone na miejscu badanie na zawartość alkoholu. Wykazało ono, że mężczyzna ma w sobie ponad 1,5 promila alkoholu. Ponadto 44-latek nie posiada uprawnień do kierowania informuje mł. asp. Agnieszka Zaworska – rzecznik prasowy jarocińskiej policji.

Ponadto policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę. Utrata prawa jazdy, grzywna i wyrok więzienia to konsekwencje z jakimi muszą liczyć się kierowcy siadający za kierownice po alkoholu.

Eliminowanie nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego z ulic to jedno z podstawowych zadań funkcjonariuszy i każdy kierowca musi liczyć się z tym, że policjanci sprawdzą jego stan trzeźwości.

Siły i Środki na Miejscu Zdarzenia:

451[P]40 SLRt Renault Mascott – JRG Jarocin

459[P]22 GBA 2,5/16 Man TGM 13.240 – OSP KSRG Jarocin

U451 VW Transporter T6 – KPP WRD Jarocin

Pomoc Drogowa

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s