Jarocin – Zderzenie 3 samochodów w centrum miasta

Do zderzenia 3 samochodów doszło na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego i ulicy Ojca Serafina Niedbały. Na szczęście w wyniku zderzenia nikt nie został poszkodowany.

O godz. 10: 17 do SKKP w Jarocinie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów na DK 11 w miejscowości Jarocin.  Na miejsce zadysponowano dwa zastępy Straży Pożarnej.  Zderzeniu uległ  samochód ciężarowy z przyczepą,  bus i samochód  osobowy, droga została całkowicie zablokowana, osób poszkodowanych nie było. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren prowadzonych działań.  Ratownicy rozłączyli akumulatory w pojazdach. Samochód Renault Trafic zjechał w boczną drogę, natomiast pozostałe pojazdy wymagały usunięcia przy użyciu pomocy drogowej. Po czynnościach dochodzeniowych prowadzonych przez policję i zabraniu pojazdów przez przybyłą na miejsce pomoc drogową usunięto pozostałości po kolizyjne z jedni, a powstałe wycieki płynów eksploatacyjnych posypano sorbentem – informuje na swojej stronie Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

W czasie prowadzonych działań ruch na drodze był wstrzymany a policja zorganizowała objazdy okolicznymi ulicami. Utrudnienia trwały ponad 2 godziny .

Siły i Środki na Miejscu Zdarzenia:

451[P]22 GBA 2,5/16 Man LE 14.220 – JRG Jarocin

459[P]22 GBA 2,5/16 Man TGM 13.240 – OSP KSRG Jarocin

U458 Kia Cee`d – KPP WRD Jarocin

Pomoc Drogowa

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s