Jarocin – Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem

Wczoraj (05.03.2017r.) w godzinach popołudniowych na ulicy Żerkowskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. W wyniku zderzenia poszkodowany motocyklista trafił do szpitala w Jarocinie.

Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jarocinie otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku drogowym z udziałem samochodu osobowego i motocykla na ulicy Żerkowskiej w Jarocinie. Do działań ratowniczych niezwłocznie zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policję. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren prowadzonych działań. W wypadku poszkodowany został motocyklista, który z podejrzeniem złamania nogi trafił do szpitalnego oddziału ratunkowego w Jarocinie. Podróżujący samochodem nie odnieśli obrażeń. Ratownicy rozłączyli akumulatory w pojazdach. W trakcie prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany a Policja wyznaczyła objazd. Po zakończonych czynnościach dochodzeniowych prowadzonych przez Policję zebrano pozostałości powypadkowe z jezdni. Rozlane płyny eksploatacyjne posypano sorbentem. – informuje na swojej stronie Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie

Działania na miejscu zdarzenia trwały około 2 godzin. W czasie prowadzonych działań ruch na drodze  był wstrzymany a objazdy zorganizowano okolicznymi ulicami.

Siły i Środki na Miejscu Zdarzenia:

451[P]40 SLRt Renault Mascott – JRG Jarocin

459[P]22 GBA 2,5/16 Man TGM 13.240 – OSP KSRG Jarocin

P04 12 „P” Volkswagen Crafter – ZRM Jarocin

U451 Volkswagen Transporter T6 – KPP WRD Jarocin

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s