Wyszki/Piekarzew – Wypadek w sylwestrową noc

Po godzinie 1 w nocy służby odebrały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Wyszki. Na miejsce zdarzenia skierowano 2 zastępy z JRG Jarocin, 1 zastęp z OSP Kotlin, policję oraz pogotowie ratunkowe.

Jak informuje asp. Agnieszka Zaworska rzecznik prasowy jarocińskiej policji – Zgłoszenie do nas wpłynęło z numeru alarmowego 112 od członka rodziny. Według osoby zgłaszającej doszło do wypadku na drodze Wyszki – Magnuszewice. Po dojeździe patrolu na miejsce rzekomego wypadku ustalono że w miejscu zgłoszenia nie ma żadnego zdarzenia. Rozpoczęto poszukiwania na terenie gminy Kotlin. Po około godzinie udało się skontaktować z poszkodowaną w zdarzeniu która przekazała że rozbili się w miejscowości Piekarzew w powiecie pleszewskim.

Po dojeździe służb do Piekarzewa znaleziono przy drodze krajowej nr 11 rozbity pojazd. Aby uwolnić poszkodowanych z rozbitego Opla strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Poszkodowanych przekazano przybyłym zespołom ratownictwa medycznego z Jarocina oraz Pleszewa.  Osoby odwieziono do szpitali w Jarocinie oraz Pleszewie.

Kierujący Oplem Corsa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek mieszkalny. 30-letni kierujący pojazdem – mieszkaniec powiatu pleszewskiego trafił do szpitala w Pleszewie. 24-letnią pasażerkę auta – mieszkankę gminy Kotlin – przewieziono do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Jarocinie. Ze względu na obrażenia nie było możliwości aby przeprowadzić badanie mężczyzny na obecność alkoholu w organizmie – relacjonuje dyżurny pleszewskiej policji.

Na miejscu zdarzenia pracowały również 2 zastępy z JRG Pleszew, 1 zastęp OSP Pleszew oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s