O nas

“Zawód strażaka zalicza się do zawodów o wysokim stopniu ryzyka. Kojarzony jest zazwyczaj z gaszeniem pożarów i chociaż stanowią one jeden z elementów codziennej pracy to, obok udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych, do zajęć strażaków należy także działalność ratownicza, likwidowanie wszelkich zagrożeń o charakterze chemicznym, radiologicznym, ewakuacja ludności z zagrożonego terenu, likwidacja zagrożenia wodnego i drogowego. “

Serwis Jarocin112 powstał by ukazać społeczeństwu czym zajmuje się Straż Pożarna na co dzień oraz z jakimi zmaga się zadaniami w dniu codziennym. Na łamach Jarocin112 będą zamieszczane fotogalerie z zdarzeń w których interweniowała Straż Pożarna. Prezentowane będą również ciekawostki oraz porady związane z ratownictwem. Odwiedzając „Jarocin112” możecie być pewni rzetelności przekazywanych informacji.

Data utworzenia serwisu 1 stycznia 2014r.

© Wszelkie prawa zastrzeżone – Jarocin112.wordpress.com

Kopiowanie jakichkolwiek treści z serwisu bez zgody autora surowo zabronione.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy użytkowników.

Jarocin112 – Ratownictwo Powiatu Jarocińskiego jest dziennikiem wydawanym w formie elektronicznej w rozumieniu Ustawy o Prawie Prasowym z dnia 26 stycznia 1984r. (Dz. U. z 1984 r. Nr 5, poz. 24 ze zm.) zarejestrowanym w Sądzie Okręgowym w Kaliszu, Wydział I Cywilny pod pozycją 431 (Sygn. Akt I Ns. Rej Pr 27/14)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s